Kontaktní informace

graseko, s.r.o.
Blanická 217/86
Ostrava – Stará Bělá
724 00
Česká republika
IČ:
25840371
DIČ:
CZ25840371

Stavebním firmám zakázky NENACEŇUJEME. Děkujeme za pochopení.

Pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku


Jednatel společnosti

Dalibor Slíva
tel. 737 283 555
e-mail  d.sliva@graseko.cz

 

Vedoucí provozu

Pavla Mišancová
tel. 737 283 553
e-mail  p.misancova@graseko.cz

 

Import manager

Eva Mapp M.A.
tel. +420 607 847 396
e-mail  e.mapp@graseko.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 jednatel společnosti Graseko.cz​​


 

Image
​​Image

 


Spolupracujeme

Výroba plastových bazénů
Dodáme do vaší nové zahrady pořádnou porci zábavy a relaxace. Realizujeme zahradní zapuštěné plastové bazény na míru vašich požadavků. Včetně instalace a montáže. Bazény-výroba s.r.o., potěší vás i vaši zahradu

Zastřešení bazénů
Novou zahradu si ještě víc užijete, necháte-li v ní prostor pro bazén. A ne jen tak ledajaký. Zastřešený bazén. Téměř celoroční zábava zaručena. Kvalitní zastřešení bazénu i v atypických variantách od Famitech s.r.o., přesvědčí i vás, že taková investice se vyplatí.

E- shop  zahrada-sazenice.cz

Nemáte představu, jaké květiny mají vaši oázu klidu zdobit? Navštivte eshop zahrada-sazenice.cz a nechte se okouzlit vůní jedinečných růží Kordes,  sazenicemi keřů, okrasných trvalek nebo léčivých bylinek, sadby jarní zeleniny, pokojových rostlin, které potěší vaše oči i vyléčí vaše tělo a mysl. V nabídce je např. rýmovník, česnek medvědí, angínovník,  a spoustu dalších. Stačí si jen vybrat ty, které jsou vašemu srdci blízké. Neomezujte se při výběru sazenic zahrádkářskými schopnostmi nebo nedostatkem volného času. Vaše zahrada si zaslouží všechny rostlinky, o kterých tajně sníte!  Vložte jejich péči do rukou profesionálů. Od realizace po pravidelnou údržbu se o vaši vytouženou zahradu postarají zahradníci v Graseko.

Graseko realizace a údržba zahrad, sekání trávy  ... na trhu od roku 1999