Realizace a údržba zahrad

Od návrhu, realizace, až po pravidelnou údržbu budeme rádi odborným a spolehlivým partnerem pro vaši zahradu. Spojte své představy s našimi bohatými zkušenostmi a vytvořme společně vaši novou krásnou zahradu.

Návrhy zahrad

Provádíme individuální návrhy zahrad dle požadavku zákazníka. Návrh zahrady může obsahovat studii, pohledy, osazovací plán i 3D vizualizaci. Samozřejmostí je technická zpráva a položkový rozpočet s oceněním prací a materiálu.

Myslíme si, že zahrada je neoddělitelnou součástí každého domu. Měla by vyjadřovat vkus majitelů, měla by být místem k odpočinku a také by měla být vhodně začleněna do okolního prostředí. Zpracování všech těchto aspektů, v souladu s půdními a klimatickými podmínkami a s přihlédnutím na neustálý růst dřevin je složitou a odbornou prací, vyžadující dobrou znalost zahradnického řemesla. Naše návrhy zahrad všechny tyto aspekty zohledňují.

Realizace zahrad

Realizace zahrady je komplexní službou zahrnující celou řadu odborných činností.  V rámci založení zahrady se většinou provádí hrubé a jemné úpravy terénu, instaluje se zavlažování zahrady, soliterní kameny nebo jiné prvky zahradní architektury, provádí se drobné stavební práce jako jsou jezírka, chodníky, schody, zídky a podobně. Po provedení těchto prací přichází na řadu založení záhonů, vytyčení a výsadba rostlin a stromů a jejich mulčování. V závěrečné fázi realizace zahrady se provedou jemné terénní úpravy a založení trávníku.

Údržba zahrad

Zahrada potřebuje údržbu v každém ročním období. Díky pravidelné péči se zahrada správně vyvíjí a je zdravá. Máme pravidelné zákazníky, kterým provádíme celoroční údržbu zahrady, nabízíme vám ale také jednorázovou údržbu zahrady, dle vašich individuálních potřeb. 

V rámci údržby zahrady vám můžeme nabídnou odbornou péči o trávník, okrasné i ovocné dřeviny. Naši zaměstnanci mají patřičná oprávnění pro práci s prostředky na ochranu rostlin. Zpracujeme vám plán celoroční údržby zahrady, podle kterého se můžete řídit při údržbě vaší zahrady svépomocí nebo si můžete včas službu objednat.  Údržbu zahrad provádíme především pro zákazníky v Moravskoslezském kraji.

 

Fotogalerie našich návrhů zahrad

Fotogalerie realizace zahrad

Realizace zahrady penzionu v Kunčicích pod Ondřejníkem

Realizace zahrady v Palkovicích

Realizace zahrady ve Pstruží

Realizace zahrady v Kunčicích pod Ondřejníkem

Realizace zahrady v Šenově

Firemní zeleň, MPL Stavebniny

Realizace zahrady ve Lhotce

A mnoho dalších úspěšných realizací zahrad...


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku