Společnost graseko, s.r.o. hledá nové uchazeče pro posílení svého realizačního týmu na pozici Odborný zahradník/zahradnice pro interiérové a exteriérové rostliny. Práce je vhodná pro absolventy zahradnických škol nebo rekvalifikačních kurzů, kteří disponují odbornými znalostmi z oboru, orientují se v rostlinách, jejich pěstování a údržbě. Předchozí zkušenosti s prací s pokojovými rostlinami jsou výhodou.

Náplň práce:

  • Náplní práce je zejména instalování živých zelených stěn – vertikálních zahrad, výsadba a údržba interiérových a exteriérových rostlin a zahrad
  • Realizace zakázek v rámci MS kraje 80 %, zbytek ČR 20 %

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní firmy s 20letou historií
  • Možnost podílet se na současných trendech a zajímavých projektech v oblasti interiérové e exteriérové zeleně
  • Možnost profesního růstu
  • Vstupní zaškolení
  • Zajímavé ohodnocení

Co požadujeme?

  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • zkušenosti z oboru (výhodou)
  • časovou flexibilitu
  • chuť profesně se rozvíjet

Životopis zašlete prostřednictvím kontaktního formuláře.

Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Není připojen žádný soubor!
Toto pole je povinné!