Bude nám ctí postarat se i o vaši zahradu

V letošním roce oslavujeme výročí 20 let od založení společnosti. Za tuto dobu již máme za sebou značné množství realizovaných zakázek, z nichž dodnes celou řadu udržujeme. Odborne školený tím profesionálov pre vás zabezpečí záhradu vašich snov presne podľa vašich požiadaviek. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste a tomu podriadujeme vsetko.

graseko multifunkcni hriste

Multifunkční
hřiště

Sportovní hřiště, jakékoliv potřebujete. Máte nevyužitý prostor na zahradě a rádi sportujete? Potřebujete nové hřiště u školy nebo třeba u hotelu? Multifunkční, odolné a takřka bezúdržbové hřiště postavíme přesně podle vašich potřeb a představ.

graseko kaceni a prorezavani stromu

Kácení a prořezávání
stromů

Řez dřevin podporuje zdravý vývoj rostliny a bohatý květ. Dobře provedený řez dokáže nejen omezit napadení rostlin patogeny a zvýšit životaschopnost dřeviny, ale také výrazně zvyšuje její životnost. Naši zkušení zahradníci rádi převezmou tuto odbornou práci za Vás.

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Vyberte jednu z možností!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Vyberte jednu z možností!
Vyberte jednu z možností!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!
Neplatné bezpečnostní ověření!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.