Užívejte si stále zelenou zahradu

Umělý trávník Royal Grass® bude bez větší námahy vždy vypadat dokonale upravený.

Nepotřebuje ani kapku vody bez ohledu na to, zda je horko nebo sucho. Znamená to, že si můžete po celý rok vychutnávat perfektní trávník s minimální údržbou.

graseko umely travnik royal grass

Široké využití

Umělý trávník Royal Grass® je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass známá.

Royal Grass je vhodný pro děti i domácí mazlíčky. Tráva je měkká, rychle se vysuší a nezanechává žádné blátivé stopy na oblečení nebo v domě. Není jakýmkoli způsobem škodlivá pro děti ani zvířata, neobsahuje škodlivé toxiny ani těžké kovy.
Umělé trávníky Royal Grass splňují nejpřísnější evropské normy a jsou na 100% bezpečné. Můžete je tedy bez zdravotních rizik použít také pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Hlavní přednosti Royal Grass

n

V-tvar vlákna

Od roku 2005 je značka Royal Grass prvním a jediným výrobcem, který vyrábí umělé trávníky s "V" tvarem vlákna, inspirovaným stébly přírodní trávy.

o

Technologie MiNT

Jedná se o integrované žilky v trávníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V-vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.

C

Záruka 15 let

O kvalitě našich produktů nepochybujeme, a proto nabízíme záruku 15 let, během které garantujeme stálost barvy a odolnost vůči degradaci vláken UV zářením.

x

Minimální údržba

Budete mít krásný a zelený trávník po celý rok, s minimálními nároky na údržbu. Žádné kosení, zavlažování, hnojení nebo starosti s krtky.

s

Šetří vaše finance

Zbavíte se každoročních nákladů na souvisejících s údržbou trávníku. Ušetříte za kosení, vodu, hnojiva nebo postřiky.

w

Lze použít kdekoliv

Umělý trávník můžete nainstalovat všude, kde přírodní trávník neroste. Třeba ve stínu, na balkóně, na střešní terase, u bazénu nebo v interiéru.

Patentovaná technologie Royal Grass ReaDY

Royal Grass® ReaDY® je zkratka pro Realistic Directional Yarn. V praxi to znamená, že každé travní vlákno má svůj realistický směr, ve kterém stojí. S Royal Grass ReaDY jsou vlákna nakloněna doslova ve všech směrech. To dává našemu umělému trávníku zcela jiný vzhled, než mají ostatní výrobky s vlákny, které mají stejný směr růstu.

Royal Grass má nyní ve své kolekci tři krásné typy umělého trávníku, které byly vyrobeny touto inovativní technologií ReaDY. Populární Royal Grass Sense, úspěšně představený v roce 2016, nyní doprovází Royal Grass Wave. S mírně kratším vláknem vypadá trávník Wave úhledně, zatímco Sense vypadá více divoce. Novinkou pro sezónu 2019 je umělý trávník Lush, který je navíc doplněn o hnědé vlákno, které dodává umělému trávníku ještě přirozenější vzhled.

Standardní umělý trávník
s běžným typem vlákna

Umělý trávník s technologií
Royal Grass® ReaDY®

Produkty Royal Grass

Naše produkty a služby přesahují rámec pouhého dodání umělého travního koberce. Po konzultaci jsme vám schopni nabídnout komplexní řešení. Každá poptávka je pečlivě zpracována s co největší přesností, ať už se jedná o menší zakázku nebo velký projekt.

royal grass silk 25

Royal Grass®
SILK 25

Royal Grass® Silk 25 je měkký a hustý trávník s výškou vláken 25 mm. V důsledku toho vypadá čistě a dobře udržovaný. Je jen o něco méně měkký než jeho blízký příbuzný Royal Grass Silk 35, ale je stále příjemné chodit po něm bosou nohou. Výhodou jeho kratší délky je, že vlákna velmi dobře stojí vzpřímeně a trávník tak působí vždy upraveně.

X g n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Silk 25

V

Ceník Royal Grass®

royal grass SEDA

Royal Grass®
SEDA

Royal Grass® Seda je cenově dostupný typ umělého trávníku, který se vyznačuje vysokou přirozeností. S Royal Grass Seda máte nádherný a hustý umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Tímto typem trávníku Royal Grass rozšiřuje sortiment cenově dostupných trávníků, aniž by byla dotčena kvalita, pro kterou je tato značka známá.

Y h n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Seda

V

Ceník Royal Grass®

royal grass silk 35

Royal Grass®
SILK 35

Royal Grass® Silk 35 je měkký a vypadá úhledně a plně. Je potěšením po něm chodit a dívat se na něj. Tento umělý trávník, který obsahuje také světle hnědá syntetická vlákna, je vhodný pro toho, kdo preferuje luxusní a reprezentativní vzhled trávníku. Letní zelená barva je atraktivní a světle hnědá vláklna dodávají barvě trávníku na přirozenosti.

Z k n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Silk 35

V

Ceník Royal Grass®

royal grass Wave

Royal Grass®
Wave

Royal Grass® Wave s výškou 36 mm je ušit z vláken ReaDY® směřujícimi do všech stran, takže stébla trávy nezůstávají v určitém viditelném směru. Tato "hravost" vláken dodává trávníku Wave krásný a přirozený vzhled. Skládá se ze dvou populárních barev, a to letní zelené a olivově zelené. Kombinace těchto barev dává trávníku příjemný letní vzhled.

a e n o p Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Wave

V

Ceník Royal Grass®

royal grass DELUXE

Royal Grass®
DELUXE

Royal Grass® Deluxe má výšku 36 mm. Tento hustý vláknitý koberec vypadá plně a čerstvě pokosený. Opravdový luxus ve vaší zahradě. Royal Grass Deluxe je dokonale svěže zelený, aniž by vypadal nepřirozeně. To ve spojení s travními vlákny o výšce 36 mm, činí z Deluxe krásný úhledný svěže zelený trávník.

a l n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Deluxe

V

Ceník Royal Grass®

royal grass EcoSense

Royal Grass®
EcoSense

Royal Grass® EcoSense je hustý a měkký umělý trávník s výškou vlasu 40 mm. Krásný umělý trávník se směsí zelených a béžově zbarvených listů trávy s velmi přirozeným vzhledem. Díky délce 40 mm vypadá tento umělý trávník luxusně a dobře udržovaný. A co je nejdůležitější, je neuvěřitelně měkký a pružný pod bosýma nohama. Dokonalý umělý trávník pro balkón, terasu nebo zahradu.

c m n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® EcoSense

V

Ceník Royal Grass®

royal grass lush

Royal Grass®
Lush

Royal Grass® Lush s délkou vláken 42 mm je nejnovější model v kolekci Royal Grass. Vzhledem k tomu, že má tento umělý trávník více travních stébel na metr čtvereční, vypadá velmi hustý. Díky technologii ReaDY® a přirozené kombinaci zelených a žlutohnědých odstínů vláken se podařilo věrně napodobit charakteristické vlastnosti zahradních okrasných trávníků. Nebudete věřit vlastním očím, že jde o imitaci přírodního trávníku.

3 4 n o p Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® Lush

V

Ceník Royal Grass®

royal grass XPlay

Royal Grass®
XPlay

Mimořádně odolný umělý trávník pro multisport a dětská hřiště. Délka vlákna 24 mm, pevnost vlákna 11 000 dTex. Tento trávník je ideálním řešením pro sportovní plochy a dětská hřiště s intenzivní zatěží. Trvanlivost, délka záruky a nízké nároky na údržbu jsou dva klíčové aspekty, proč vaše hřiště realizovat s umělým trávníkem Royal Grass® XPlay.

W f n o Q

Soubory ke stažení:

V

Technický list Royal Grass® XPlay

V

Ceník Royal Grass®

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.