Pokud nepatříte mezi zdatné pěstitele rostlin nebo nemáte možnost rostliny pěstovat, právě pro vás je ideální mechová stěna nebo mechový obraz. Tato efektní a krásná dekorace upoutá pozornost každé návštěvy.

graseko mechove steny

Dokonalá symbióza

Mechový obraz nebo mechová stěna vytváří dokonalou symbiózu přírodního materiálu a moderního designu. Mech, který se na výrobu mechových stěn používá, je 100% přírodní produkt, který je vysušený a konzervovaný pomocí glycerolu a ekologického barviva. Jedná se o stabilizovaný živý mech, který vydrží v krásném a svěžím stavu mnoho let.

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Typy mechů, které používáme

Plochý mech - Tento typ mechu nazývaný Flat moss se používá k vyplnění ploch v kombinaci s kopečkovým mechem nebo lišejníkem, nebo jako podklad pro mechové stěny se stabilizovanými rostlinami. Rádi využíváme barevnou odlišnost těchto mechů i jejich různou výšku. Plochý mech se nejčastěji kombinuje s kopečkovým mechem a vytváří se tak obrazy a stěny s atraktivním členitým a povrchem. Mechová stěna dobře pohlcuje zvuk, proto je vhodným doplňkem pro zlepšení akustiky například v kancelářích.

Kopečkový mech - Tento bochánkový typ mechu, nazývaný Ball moss, je mezi zákazníky velmi oblíbený. Jeho jasně zelená barva působí svěže a v mechových obrazech a stěnách vytváří moderní 3D efekt. Je také vhodný pro kombinaci s plochým mechem a stabilizovanými rostlinami. Kopečkovým mechem můžete pokrýt celou plochu, nebo kombinovat s jinými stabilizovanými mechy a rostlinami. Mechová stěna dobře pohlcuje zvuk, proto je vhodným doplňkem pro zlepšení akustiky například v kancelářích.

Lišejníkový mech - Velmi jemný lišejníkový mech nazývaný Reindeer moss je vhodný jak na malé obrazy, tak na velké plochy. Jeho využití je všestranné díky krásnému jemnému vzhledu, velkému množství nabízených barev a skvělých akustických vlastností. Vytvořit z něj můžete, na co si jen vzpomenete. Lišejníkový mech se používá na výrobu obrazů, stěn nebo třeba firemního loga. Lišejníková stěna dobře pohlcuje zvuk, proto je vhodným doplňkem pro zlepšení akustiky například v kancelářích.

Stabilizované rostliny - Tyto přírodní rostliny prošly stejně jako mechy citlivým procesem stabilizace. V nabídce je široká škála stabilizovaných rostlin, které můžete kombinovat s mechy nebo vytvořit čistě rostlinnou stěnu s dokonalým jungle efektem. Stěna nebo obraz ze stabilizovaných rostlin upoutají každý pohled a stanou se výrazným designovým doplňkem interiéru.

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.