Mechové obrazy jsou vyrobeny z přírodního stabilizovaného mechu a jejich výhodou je, že nepotřebují téměř žádnou péči a vydrží v krásném a svěžím stavu mnoho let. Díky tomu, že nepotřebují žádnou údržbu, světlo ani vodu, a navíc výborně absorbují hluk, patří mezi oblíbené interiérové dekorace bytů, kanceláří a restaurací.

graseko mechove obrazy

Krásné a téměř bez péče

Mechové obrazy vyrábíme z plochého, kopečkového i lišejníkového mechu, mohou být doplněny také stabilizovanými rostlinami. Obraz z mechu dodáváme v dřevěném nebo hliníkovém rámu, ale můžete si také objednat obraz bez rámu s hranami oblepenými mechem. Pokud hledáte unikátní a výrazný přírodní doplněk interiéru, mechové obrazy jsou tou správnou volbou.

Mechový obraz nesmí přijít do kontaktu s vodou. Mechové obrazy lze umístit do interiéru o teplotě mezi 10–30 °C a vlhkostí okolo 60 %. V těchto podmínkách je jeho životnost 10 let. Pokud se na mechový obraz usadí prach, může se na jeho odstranění použít fén s nižším stupněm teploty.

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.