Skvěle se hodí do kanceláří, kaváren, recepcí nebo čekáren ordinací, kde pozitivně působí na lidskou psychiku. Mechová stěna v interiéru poskytuje vynikající zvukový komfort. Kvalitní akustické vlastnosti, které mechové stěny mají, oceníte například při poradách a online komunikacích. Mechové stěny jsou také vhodné do relaxačních místností v kancelářských budovách.

graseko mechove steny

Krásné a svěží mnoho let

Mechové stěny vyrábíme z plochého, kopečkového i lišejníkového mechu a mohou být doplněny také stabilizovanými rostlinami. Jejich výhodou je, že nepotřebují téměř žádnou péči a vydrží v krásném a svěžím stavu mnoho let. Díky tomu, že nepotřebují žádnou údržbu, světlo ani vodu, patří mezi oblíbené interiérové dekorace. Mechová stěna velmi dobře pohlcuje zvuk, proto je vhodným doplňkem pro zlepšení akustiky například v kancelářích.

Mechová stěna nesmí přijít do kontaktu s vodou. Mechové stěny lze umístit do interiéru o teplotě mezi 10–30 °C a vlhkostí okolo 60 %. V těchto podmínkách je její životnost 10 let. Pokud se na mechovou stěnu usadí prach, může se na jeho odstranění použít fén s nižším stupněm teploty.

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.