Vytvořte si pomocí našeho modulového systému Gro-Wall® svou vnitřní nebo venkovní zelenou stěnu, vertikální bylinkovou zahrádku nebo třeba živý obraz v místnosti. Se systémem Gro-Wall zvládne sestavit a nainstalovat svou vertikální zahradu téměř každý.

graseko vertilani zahrady

Nejen pro vaše potěšení

Vertikální zahrady Atlantis Gro-Wall® jsou svým řešením ideální pro domácnosti, firmy i velké komerční prostory. Lze je jednoduše nainstalovat v interiéru i exteriéru, se snadným přístupem k jednotlivým rostlinám a komponentům závlahy.

Vertikální zahrady a zelené stěny Atlantis Gro-Wall® mají významný ekologický přínos. Čistí a zvlhčují vzduch a regulují teplotu v místnosti nebo okolí budovy. Vertikální zahrada také pro svou schopnost pohlcovat hluk významně zlepšuje akustiku místnosti.

Máte otázky? Zodpovíme

Máte-li zájem o kalkulaci, osobní schůzku nebo více informací ohledně našich produktů a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Kontaktní formulář
L
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platnou hodnotu!
Zadejte platnou hodnotu!
Vyberte jednu z možností!
Vyberte jednu z možností!
Zadejte platné jméno a příjmení!
Zadejte platné město!
Zadejte platnou e-mailovou adresu!
Zadejte platné telefonní číslo!
Zadejte text zprávy!
Toto pole je povinné!

Výhody systému Gro-Wall

M

Efektivní závlaha

Gro-Wall® systém závlahy je vysoce efektivní a přizpůsobitelný rostlinám bez zbytečných ztrát vody.

N

Modulární systém

Gro-Wall® modulární systém umožňuje vertikální i horizontální rozšíření.

O

IPI™ Systém

Gro-Wall® lze vybavit integrovaným automatickým závlahovým systémem jednotlivých rostlin.

P

Tepelná izolace

Gro-Wall® funguje jako tepelná izolace budov, v létě chladí a v zimě udržuje teplo.

Q

Recyklované materiály

Gro-Wall® je vyroben z vysoce kvalitních recyklovaných materiálů.

R

IFS™ Systém

Gro-Wall® se připevňuje přímo na stěnu či zeď bez nutnosti montáže přídavné nosné konstrukce.

S

Zvuková izolace

Gro-Wall® je díky použití zeminy a rostlin vysoce účinný jako zvuková izolace.

T

Variabilita výsadby

Gro-Wall® můžete v závislosti na místě instalace osázet širokou škálou různých druhů rostlin.

U

Snadný přístup

Gro-Wall® umožňuje kompletní a snadný přístup k jednotlivým rostlinám a komponentům.

Vertikální zahrada je také skvělým antistresovým prvkem v interiéru, který vám pomůže zklidnit tělo i mysl. Rostliny mění oxid uhličitý na kyslík. Kyslík ovlivňuje všechny části našeho těla a blahodárně působí na mozek. Živá zelená stěna vám tak pomůže zregenerovat celý organismus.

Vytvoření svěží, krásné a snadno udržovatelné vnitřní nebo venkovní vertikální zahrady je nyní mnohem snadnější díky našim stěnovým a fasádním řešením, založeným na osvědčené technologii Atlantis Gro-Wall®. Pro svou jednoduchost a vysokou užitnou hodnotu jsou naše vertikální zahrady také perfektní volbou pro architekty a designéry.

Produkty Gro-Wall

Vertikální zahradní systém Atlantis Gro-Wall® je modulární, s možností vertikálního i horizontálního rozšíření. Moduly systému Gro-Wall se snadno instalují a lze je rychle upevnit na jakoukoliv stěnu z cihel, betonu, dřeva nebo sádrokartonu.

gro-wall slim line

Gro-Wall®
Slim Line

Systém Gro-Wall® Slim Line je vhodný pro instalaci vertikálních zahrad a zelených stěn v interiéru i exteriéru.
I přes svůj štíhlý profil pojme každá pěstební nádoba 6 litrů substrátu pro optimální zadržování vlhkosti a bujný růst dvou rostlin.
Pěstební nádoba je vybavena odtokovými otvory, kterými může přebytečná voda protékat kaskádovitě do nižších pater a dále do záchytné nádoby umístěné ve spodní části systému. Pro rovnoměrné dávkování vody k jednotlivým rostlinám lze Gro-Wall® Slim Line lze vybavit kapkovacím zavlažovacím systémem.

Soubory ke stažení:

V

Katalog Atlantis Gro-Wall®

V

Manual Atlantis Gro-Wall® Slim Line

gro-wall 4.5

Gro-Wall®
4.5 PRO

Profesionální vertikální systém Gro-Wall® 4.5 PRO je určen pro instalace v náročných podmínkách. Jeho nekompromisní robustnost a odolnost ho předurčuje pro náročnější instalace v interiérech budov, ale hlavně pro realizace venkovních zelených fasád.
Velké pěstební nádoby pro jednu rostlinu pojmou 6,5 litrů substrátu, který zajistí její bujný růst a optimální zadržování vlhkosti.
Pro vyšší bezpečnost jsou pěstební nádoby jištěny bezpečnostním kolíčkem, díky kterému lze systém Gro-Wall 4.5 PRO bezpečně použít pro instalace na fasády budov. Patentovaný integrovaný systém I.P.I. (Individual Plant Irrigation) pro zavlažování rostlin umožňuje rovnoměrné dávkování závlahy do všech instalovaných modulů přímo k jednotlivým rostlinám. Přebytečná voda protéká kaskádovitě do nižších modulů a následně do záchytné nádoby nebo do kanalizace.

Soubory ke stažení:

V

Katalog Atlantis Gro-Wall®

V

Manual Atlantis Gro-Wall® 4.5 PRO

Navštivte náš SHOWROOM

Přijďte se podívat do některého z našich showroomů, jak jednoduše lze doplnit kousek přírody do Vašeho domova nebo na pracoviště.